dřevěná mísa velká

Jak je to s těmi cenami…

Tenhle text jsme původně napsali na Instagramu, ale protože jsme na něj dostali bambilion souhlasných ohlasů a reakcí, tak ho uložíme i tady na blogu. Protože o cenách se málo mluví, ale většina z nás je řeší 🙂

Víme, že pro některé z vás jsou naše věci cenově nedostupné, stejně jako pro někoho jsou ceny naprosto v pohodě. Nemáme potřebu obhajovat, kolik naše věci stojí a proč. Víme, že je za nimi kupa práce, času, originálních nápadů, zkoušení, nákladů na vybavení dílny, stejně jako dalších nákladů, které nejsou na první pohled vidět.

Dřevěná miska vám vydrží mnoho let, když o ni budete pečovat. To platí i pro cokoliv jiného se #slou myšlenkou. Když podpoříte koupí konkrétního výrobce/tvůrce, garantujeme, že z toho budete mít jiný – skvělý – pocit.

Sami to milujeme a už jinak než u přímých výrobců se #slou myšlenkou nenakupujeme, protože i kdybychom koupí levnější věci ušetřili, tvoříme tak svět, který si přejeme mít. Svět, kde mají všichni dostatek. Podle nás to totiž začíná tady, u nás v hlavě a v našich peněženkách.

Věřte, že prodejci, kteří vyrábějí a tvoří s láskou, by nikdy cenu nesmyslně nenavyšovali, láska k vlastní práci a šulení lidí jaksi nejdou dohromady.

Na světě potřebujeme víc lidí, kteří dělají, co je baví a víc lidí, kteří je v tom podporují a zároveň z toho mají taky užitek. A ti všichni lidi jsme my!