Vyšší dřevěné misky

dřevěná miska na snídaněŘíkáme jim vyšší, ale vlastně jsou normální - velikostí i objemem jde o klasickou misku, kterou máme asi každý doma. Jsou ideální na snídaně (např. jogurt s granolou, kaše ap.), ale také menší porci polévky, salátu nebo jiného jídla. Můžete z nich i mlsat chipsy, krekry nebo oříšky, používat je na drobnosti na kancelářském stole nebo si do nich dávat šperky, fantazii se meze nekladou - dřevěnou misku použijete na cokoli byste použili tu keramickou.

Do misek můžete samozřejmě dávat horká i studená jídla.

Tyto dřevěné misky (pokud není v popisku napsáno jinak) mají výšku cca 7 cm a průměr 15 cm. Ty vypalované jsou natřené přírodním olejem certifikovaným pro styk s potravinami a jednou za čas je potřeba je znovu naolejovat běžným jedlým olejem, viz informace o péči o dřevěné nádobí.

Všechny misky jsou s láskou ručně vyrobené a liší se mírně kresbou dřeva, každá je jedinečná a odráží tak jedinečnost stromu a kousku dřeva, ze kterého byla vyrobená. Stejně tak všechny motivy jsou ručně vypálené kousek po kousku, každá miska je tedy neopakovatelný originál.

 

Kategorie
Vyhledávání
V této kategorii se nenachází žádný produkt.