wowodesign

Když si kupujete náš výrobek…

Když si kupujete něco od nás, nekupujete si jenom daný výrobek. Kupujete si toho mnohem víc.

Kupujete si ručně vytvořenou věc, která od nápadu, přes výběr materiálu a zpracování až po nafocení prošla čtyřma rukama dvou reálných lidí. Dáváte tak možnost nám – Tomovi a Veru, dělat, co nás baví a žít svůj sen. Z peněz vydělaných tvorbou našich výrobků platíme nejen nutné účty a jídlo a vracíme peníze zpět do podnikání, ale škudlíme si třeba na domeček snů v horách s velkou dílnou a pastvinami pro koně. Na cestování po Evropě a jednou na Aljašku a na Havaj. Na to, abychom mohli mít ještě dalšího koně, o pár koček víc a taky abychom Nanukovi pořídili kámošku. Přispíváme na různé organizace a projekty pečující o přírodu nebo zvířata. Naše výrobky stojí tolik, kolik stojí, protože jsme dva reální lidé, kteří si váží svých nápadů, své ruční práce a svého času a rádi vrací peníze do oběhu tím podle nich prospěšným způsobem, aby tak podpořili zase někoho jiného. Nejsme ani pod cenou, ani nad cenou, jsme přesně tam, kde je to pro nás správně.

Svým nákupem nám dáváte možnost se každé ráno probouzet s tím, že se těšíme, až se koukneme do mailu, protože tam čeká spousta objednávek od spousty milých lidí. Nejsme šťastní kvůli tomu, že máme takovouhle „práci“, ale je to velký střípek v našem celkovém pocitu štěstí. Seberalizace, pohoda při práci, svoboda. Přáli bychom to každému a víme, že je nás takových čím dál víc a jednou to bude realita všech – začíná to námi, pokračovat to bude našimi dětmi a pak… pak už se uvidí 🙂

Takže až si budete vybírat něco od nás, vzpomeňte si, jak se u počítače nad každou přijatou objednávkou radujeme a že nám tak dáváte možnost dělat, co nás baví a žít svůj sen.